Nasza szkoła uczestniczy w drugiej edycji programu sklepu Lidl „Szkoły Pełne Talentów”. Co trzeba zrobić, żeby pomóc? Potrzebne są jedynie kupony zwane „Talenciakami” w jak największej liczbie, aby szkoła mogła wymienić je na nagrody, takie jak sprzęt elektroniczny albo pomoce naukowe.

Za każde wydane 50 złotych w Lidlu dostajecie jednego talenciaka. W zakupach musi się znaleźć co najmniej jeden owoc albo warzywo.

Kupony, które dostaniecie, możecie wrzucić do specjalnych skrzyneczek, które znajdują się przy wejściu do szkoły, na świetlicy i w pokoju nauczycielskim. Na pewno ich nie przeoczycie. Innym sposobem jest zeskanowanie znajdującego się na kuponie kodu QR i wybranie z listy naszej szkoły.

Będziemy też wdzięczni, jeżeli przekażecie to swoim znajomym, którzy nie mają co zrobić ze swoimi kuponami.