
22 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. Celem akcji jest promowanie proekologicznych postaw, uświadamianie zagrożeń dla planety oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za ochronę środowiska.

22 kwietnia świętowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. Celem akcji jest promowanie proekologicznych postaw, uświadamianie zagrożeń dla planety oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za ochronę środowiska.