
Edukacja, nowe pomysły, cenne kontakty, integracja i motywacja do pracy. Tak się szkolił Staszic na konferencji zorganizowanej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach II edycji Wiosennej Akademii Językowej pt. „Sprawczość w szkole. Nauczyciel i uczeń ramię w ramię w drodze do sprawczości”. Po konferencji czas na obcowanie ze sztuką, czyli wizyta w Muzeum Narodowe w Warszawie, a w nim wystawa malarstwa „Kolekcjoner” z kolekcji Ignacego Korwin-Milewskiego.




















