
13 i 27 kwietnia br. na terenie naszej szkoły odbyły się zajęcia praktyczne dla młodzieży klas 1, 2 oraz 3 OPW. Żołnierze 6 MBOT przeprowadzili intensywne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, medycyny pola walki, SERE, BLOS oraz strzelectwa. Nasi kadeci doskonalili te umiejętności, zdobywając wiedzę i precyzję w działaniu. Zajęcia spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników i stanowiły cenne uzupełnienie programu nauczania w ramach Oddziałów Przygotowania Wojskowego, były jedną z wielu odsłon prawdziwej mundurowej przygody! Dziękujemy żołnierzom 6MBOT za liczne wskazówki, cierpliwość i wyrozumiałość.








