
Dziś klasy 1a i 2a uczestniczyły w „Dniu z policjantami z Oddziału Prewencji Policji w Radomiu oraz Samodzielnego Pododdziału Kontrterrostycznego Policji w Radomiu”. Inicjatywa ta miała na celu edukację oraz zapoznanie uczniów klas mundurowych z pracą funkcjonariuszy w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Dziękujemy Mazowiecka Policja za zaproszenie!








