233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uczniowie naszej szkoły na obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych.

Nowa Wirtualna Strzelnica

Oficjalne otwarcie szkoleniowej multimedialnej strzelnicy laserowej.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

„Zostań policjantem”

„Zostań policjantem” – pod takim tytułem odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu Mazowiecka Policja w dn. 15.02.2024r. Klasy 4b, 4e, 3a i 2a dowiedziały się, jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne dla kandydatów na policjantów. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć i przymierzyć umundurowanie policjanta z oddziału prewencji.

„Miłość jest wśród nas”

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji walentynek pt. „Miłość jest wśród nas”. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Nowi Radni Młodzieżowej Rady Miasta Radomia

12 stycznia 2024r. w sali posiedzeń Rady Miejskiej w Ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia nowym Radnym Młodzieżowej Rady Miasta Radomia pamiątkowych zaświadczeń o wyborze na Radną/Radnego. W uroczystości udział wzięła Zastępca Prezydenta m. Radomia Pani Katarzyna Kalinowska. Radnymi z naszej szkoły zostali: Kinga Sochaj z kl. 2a oraz Giuseppe Latorre z kl. 3c. Gratulujemy.

Studniówka 2024

Jasełka

Koncert jasełkowy, czy raczej jasełka koncertowo! Sami utalentowani uczniowie i… nauczyciele! WESOŁYCH ŚWIĄT!

NOWOŚCI! NOWOŚCI! NOWOŚCI!

Drodzy czytelnicy, na biblioteczne półki wskoczyły nowe książki, które czekają właśnie na Was. Od 1 grudnia w naszej bibliotece rozpocznie się skontrum, czyli inwentaryzacja zbiorów bibliotecznych. W tym czasie biblioteka będzie wyłączona z obsługi czytelników. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do wypożyczeń świetnych książek jeszcze tylko do czwartku.

Szkoła do Hymnu

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 1918r.