Wyjście do Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia

Klasy 1a i 1f obejrzały wystawę „(Nie)oczywiste” szopek bożonarodzeniowych w Kamienicy Deskurów. Następnie uczniowie świętowali setne urodziny Wojciecha Fangora w Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu . Po obejrzeniu wystawy, zainspirowani twórczością artysty, wykonali swoje portrety. Takich utalentowanych uczniów mamy w Staszicu!

Konferencja ,,PRAKTYCZNE WYKORZYSTANIE LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI W SZKOLE”

16 grudnia 2022r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyła się Konferencja ,,PRAKTYCZNE WYKORZYSTANIE LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI W SZKOLE” zorganizowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów oraz Fundację EdTech POLAND. Podczas spotkania poruszone zostały zagadnienia dotyczące modelowania i druku 3D, edukacyjnych zastosowań mikrokontrolerów, studia nagrań w szkole, robotów nie […]

Olimpiada Teologii Katolickiej

Uczennica naszej szkoły, Natalia Grudzień z klasy 2c, zajęła II miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej „Bóg jest Miłością objawioną w Słowie”. Gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie ogólnopolskim.

0 komentarzy

Warsztaty z fizjoterapii – Smart Relax Spa & Beauty

Po raz kolejny odbyły się warsztaty z fizjoterapii w Smart Relax Spa & Beauty . W warsztatach uczestniczyły klasy 2e oraz 3e realizujące innowację pedagogiczną „Podstawy Fizjoterapii”. Prelegentem warsztatów był Paweł Pietrzyk – fizjoterapeuta z 15 letnim doświadczeniem oraz właściciel Smart Relax Spa & Beauty, mieszczącego się przy ul. Malczewskiego 18 w Radomiu. Na spotkaniu […]

Jasełka

Wesołych Świąt

Muzeum Historii w Radomiu

Klasy 3e i 4d zwiedzały dzisiaj Muzeum Historii Radomia. Na zakończenie wycieczki wizyta w Kamienicy Deskurów, a w niej nieoczywista wystawa szopek z całego świata.

Radomska Orkiestra Kmeralna

Koncertowy zawrót głowy z Radomską Orkiestrą Kameralną podczas mikołajkowego wyjścia klasy 1D. Małe co nieco też się znalazło.

Dekorujemy pierniczki

Zimowa aura, zapach pierniczków, świąteczne przeboje – Staszic gotowy na Boże Narodzenie.

Warsztaty mydlarskie

Klasy 1d i 1f uczestniczyły w warsztatach mydlarskich.

Wycieczka do Muzeum Historii w Radomiu

Klasa 1f wybrała się dzisiaj do Muzeum Historii Radomia.