Wybory do SU

Konkurs!!!

Nowy rok szkolny 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w XI Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się 4 września o godz. 10.00 (na placu szkolnym). Dyrekcja i nauczyciele serdecznie zapraszają.

Matura Poprawkowa

Stypendium dla Maturzysty

Stypendium pomostowe na studia dla maturzysty

UWAGA KANDYDACI DO KLASY OPW!

Próba sprawności fizycznej do klasy OPW odbędzie się 7 czerwca 2023 r. od godziny 9:00. Szczegółowe informacje będziemy przekazywać kandydatom telefonicznie.

DNI OTWARTE

Zapraszamy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza szkoła dołączyła do programu SZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO, skupiającego się na motywowaniu młodzieży do aktywności fizycznej, poprawie stanu zdrowia i jakości ich życia. Uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego będą uczęszczali w pozalekcyjnych zajęciach sportowych w ramach Programu SKS w ramach dyscypliny piłki koszykowej. Program Szkolnego Programu Sportowego

Akcja-Integracja-Trzymajmy się razem

Ogłoszenie

Dyrektor XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica ul. 11 listopada 27 w Radomiu poszukuje kandydata na stanowisko starszy referent ds. kadr i płac w wymiarze pełnego etatu – umowa na czas zastępstwa. Szczegółowych informacji można uzyskać w siedzibie szkoły pod numerem telefonu 48 36 408 54, 48 36428 31.

#SzkołaPamięta

Nominacja

Taka wiadomość na nas czekała na szkolnej skrzynce mailowej: „Z przyjemnością informujemy, że Państwa szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie mazowieckim jest prowadzony przez „Echo Dnia”, „Polska Times” oraz „Tygodnik Ostrołęcki”.” Bardzo dziękujemy za miłe słowa i nominację. Głosowanie w plebiscycie rozpocznie […]