NOWOŚCI! NOWOŚCI! NOWOŚCI!

Drodzy czytelnicy, na biblioteczne półki wskoczyły nowe książki, które czekają właśnie na Was. Od 1 grudnia w naszej bibliotece rozpocznie się skontrum, czyli inwentaryzacja zbiorów bibliotecznych. W tym czasie biblioteka będzie wyłączona z obsługi czytelników. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do wypożyczeń świetnych książek jeszcze tylko do czwartku.

Zapisy na obóz narciarski Murzasichle 2024 ruszyły. Chcesz dołączyć? Spiesz się. Liczba miejsc ograniczona. Czekamy na Was. Wszelkich informacji udziela p. I. Marzec.

Wybory do SU

Wybory do samorządu szkolnego w przyszłym tygodniu na lekcjach wychowawczych.

Wybory do SU

Konkurs!!!

Nowy rok szkolny 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w XI Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się 4 września o godz. 10.00 (na placu szkolnym). Dyrekcja i nauczyciele serdecznie zapraszają.

Matura Poprawkowa

Stypendium dla Maturzysty

Stypendium pomostowe na studia dla maturzysty

UWAGA KANDYDACI DO KLASY OPW!

Próba sprawności fizycznej do klasy OPW odbędzie się 7 czerwca 2023 r. od godziny 9:00. Szczegółowe informacje będziemy przekazywać kandydatom telefonicznie.

DNI OTWARTE

Zapraszamy

Szkolny Klub Sportowy

Nasza szkoła dołączyła do programu SZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO, skupiającego się na motywowaniu młodzieży do aktywności fizycznej, poprawie stanu zdrowia i jakości ich życia. Uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego będą uczęszczali w pozalekcyjnych zajęciach sportowych w ramach Programu SKS w ramach dyscypliny piłki koszykowej. Program Szkolnego Programu Sportowego

Akcja-Integracja-Trzymajmy się razem