Dzień bez plecaka

Dzień bez plecaka

Liczymy na Waszą kreatywność! Niech moc będzie z Wami!

Quiz z okazji Dnia Kobiet

Graliście kiedyś we Flippity? My u nas w Staszicu tak! W quizie z okazji Dnia Kobiet najlepsi byli uczniowie klas 1d i 3d oraz 3a.

„Miłość jest wśród nas”

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji walentynek pt. „Miłość jest wśród nas”. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Walentynki w Staszicu

„Love is all around” – poczta walentynkowa miała dzisiaj dużo pracy!

Nagrody za Talenciaki!

Już są! Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji zbiórki Talenciaków. Życzymy uczniom i nauczycielom dobrej zabawy na zajęciach z wykorzystaniem nagród.

Szkolny konkurs wokalny ”Miłość jest wszędzie”

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Olaf wygrywa!

Nasz szkolny konkurs na najpiękniej ozdobione drzwi świąteczne rozstrzygnięty! Główną nagrodę zgarnęła kl. 3c za „Olafa” Gratulujemy! A wszystkim klasom, które się zaangażowały w zabawę, serdecznie dziękujemy. Jesteście da best!

Dzień świątecznego sweterka

W Staszicu dzień jak z bajki

Zapraszamy do oglądania naszej fotorelacji.

Uwaga!!!

Samorząd Uczniowski prowadzi zbiórkę w celu utworzenia pokoju matki i dziecka w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym na Józefowie. Termin: do końca listopada. Dary mogą być używane, ale powinny być kompletne i niezniszczone. Nie zbieramy pluszaków. Zbiórkę prowadzą: p. M. Sałaj, K. Kęska, A. Damaziak, E. Romanowska i E. Latos.

Dni Tematyczne, V. 1

Samorząd uczniowski zaprasza całą społeczność szkolną na Andrzejkowe Przebieranki w piątek 24 listopada. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Waszym ulubionym bajkowym bohaterem z dzieciństwa. Niech Shrek, Barbie i Królewna Śnieżka zawładną korytarzami Staszica!