Integracja Szkolnego Koła Wolontariatu XI LO

Dzisiaj (22.09.2923r.) odbyło się spotkanie integracyjne niesamowitych uczniów tworzących Szkolne Koło Wolontariatu. To właśnie Oni biorą udział we wszystkich aktywnościach związanych z pracą na rzecz wolontariatu, współpracują ze Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka i są zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomoc słabszym i potrzebującym Jeśli chcecie poczuć tą wspaniałą atmosferę, poznać świetnych ludzi, a przy okazji […]

Dzień Dziecka i nasi wolontariusze

Dzień Dziecka z Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka . Oczywiście z wolontariuszami ze Staszica.

„TACY SAMI”

Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w Radomskich Dniach Godności pomagając podczas V Mazowieckiego Festiwalu Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „TACY SAMI”.

Staszic na niebiesko dla autyzmu

Odpowiadamy na wyzwanie Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu Od 31.03 do 3.04 trwa akcja #zaświećZNamiNaNiebiesko na znak solidarności z osobami z #autyzmem. 2 kwietnia świętujemy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dołącz do tej akcji Załóż coś niebieskiego, zrób coś niebieskiego, zaświeć coś na niebiesko, po prostu zamień swoje serce na #PodajDalej#NaNiebieskoDlaAutyzmu#Nominacje Nominuj kolejne osoby, aby i one […]

Tea Party

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą akcję. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na „Małych pocieszycieli” do CZD.

Finał etapu diecezjalnego OTK

https://radom.gosc.pl/doc/8041678.W-Radomiu-odbyl-sie-final-etapu-diecezjalnego-OTK

Sięgając marzeń

Staszic zawsze pomaga

Kiedy zwierzęta są w potrzebie, młodzież Staszica nigdy nie odmawia pomocy. Tym razem wsparliśmy schronisko Kocham Psisko – Psy do adopcji . Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy 3A, których świetna organizacja i wielkie serca umożliwiły zakup dużej ilości karmy, podkładów i innych potrzebnych akcesoriów. Dziękujemy również klasom 1a, 2d i 3e.

Obchody Światowego Dnia Wolontariusza

W ramach obchodów Światowego Dnia Wolontariusza uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gali Wolontariatu w RESURSA OBYWATELSKA . Było też pamiątkowe zdjęcie z biskupem Markiem Stolarczykiem.

Maraton pisania listów – napisz list, zmień życie

W poniedziałek napisaliśmy listy w obronie praw człowieka, a dziś dostarczyliśmy je organizatorom Maratonu Pisania Listów – Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu . Zwiedziliśmy uczelnię, aule, wirtualną strzelnicę. Aż chce się studiować

IV Bal Senior

Wolontariusze z naszej szkoły włączyli się w przygotowanie oraz pomoc w czasie IV Balu Seniora. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za okazane wsparcie. Dzięki, między innymi, Waszemu zaangażowaniu, seniorzy mogli mile spędzić wieczór.

Zbiórka na schronisko KOCHAM PSISKO