Sięgając marzeń

Staszic zawsze pomaga

Kiedy zwierzęta są w potrzebie, młodzież Staszica nigdy nie odmawia pomocy. Tym razem wsparliśmy schronisko Kocham Psisko – Psy do adopcji . Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy 3A, których świetna organizacja i wielkie serca umożliwiły zakup dużej ilości karmy, podkładów i innych potrzebnych akcesoriów. Dziękujemy również klasom 1a, 2d i 3e.

Obchody Światowego Dnia Wolontariusza

W ramach obchodów Światowego Dnia Wolontariusza uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gali Wolontariatu w RESURSA OBYWATELSKA . Było też pamiątkowe zdjęcie z biskupem Markiem Stolarczykiem.

Maraton pisania listów – napisz list, zmień życie

W poniedziałek napisaliśmy listy w obronie praw człowieka, a dziś dostarczyliśmy je organizatorom Maratonu Pisania Listów – Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu . Zwiedziliśmy uczelnię, aule, wirtualną strzelnicę. Aż chce się studiować

IV Bal Senior

Wolontariusze z naszej szkoły włączyli się w przygotowanie oraz pomoc w czasie IV Balu Seniora. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za okazane wsparcie. Dzięki, między innymi, Waszemu zaangażowaniu, seniorzy mogli mile spędzić wieczór.

Zbiórka na schronisko KOCHAM PSISKO

#szkołapamieta

#szkołapamieta W dniu 26 października wolontariuszki, uczennice klasy 2a o profilu policyjnym, porządkowały groby żołnierzy na cmentarzu przy ul. Limanowskiego.

Pamiętamy

W dniu 21.10 wolontariusze z klasy 2b porządkowali groby żołnierzy na cmentarzu przy ul Limanowskiego.

JEST MOC!

Stowarzyszenie Biegiem Radom! dziękujemy.

Bieg Wolontariusza na milę

Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Radomskiego Czerwca ’76 biorąc udział w biegu Wolontariusza na milę. W grupie chłopców I miejscezdobył Antoni Przybylski z kl. 1b. Wszystkim biorącym udział w biegu GRATULUJEMY